Su Yolu Bileklik

Pırlanta Su Yolu Bileklik Nedir?

Pırlanta su yolu bileklik modelleri düz ve kabartısız bir yapıya sahiptir. Pırlanta su yolu bileklik, ince, değerli bir zincirle birbirine bağlanan küçük pırlantaları içermektedir. Özel tasarımları ve zarif yapısıyla, su yolu bileklik modelleri en popüler hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Pırlanta su yolu bileklikler günlük yaşantıda da oldukça sık kullanılmaktadır. Pırlanta su yolu bileklik modelleri sadelik zarifliği ön planda tutmaktadır. Çok daha gösterişli ya da abartılı desen ve motiflerden uzak, daha sade ve şık tasarımlara sahip pırlanta su yolu bileklikler aksesuar olarak çok sık tercih edilmekte.

Pırlanta su yolu bileklikler berrak ve saf pırlantanın beyaz altın ile birleşmesinden meydana gelmektedir. Pırlanta su yolu bileklik modelleri hem özel günlerde kullanmak için hem günlük yaşamda takabilmek için hem de hediye amaçlı verilmek için uygun bir tasarımdır. Düğün, nişan, ödül töreni, önemli davetler gibi özen gerektiren günlerde ve sade ama şık olmayı düşünülen günlük rutin günlerde de pırlanta su yolu bileklikler kullanılmaktadır.

Pırlanta Su Yolu Bileklik Fiyatları?

Takı ve aksesuarlar hemen hemen herkes için önemli bir yere sahiptir. Günlük hayatta takılan takıların yanında özel günlerde de farklılık gösteren takı kullanımı oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı değişen zevklerin ve tercihlerin neticesinde farklı ve özel tasarımlar üretilmeye son yıllarda daha fazla ağırlık verilmektedir. Aksesuarlar arasında tercih edilen pırlanta su yolu bilekliklerin ayrı ayrı alınmasının mümkün olduğu gibi set halinde alıp kullanmak da fazlasıyla tercih edilmektedir.  

Ürün seçeneklerinden birini satın alırken, geleceğe yönelik tercihler yapmak isteyenler için içerisinde hem pırlanta su yolu modeline sahip kolye hem de bileklikten oluşan setleri edinmek hem bütçeye hem de oluşturulan stile katkı sağlamaktadır. Tercih edilen pırlanta su yolu kolye ya da bileklik modellerini set halinde almak, içerisinde yer alan kolye ve bileklikleri ayrı ayrı kullanmaya olanak sağlayarak, çok daha işlevsel bir durum oluşturmaktadır.

Günlük hayatta özellikle kadınların kullanmaktan en çok keyif aldıkları ve tercih ettikleri aksesuarlar arasında bileklik modelleri yer almaktadır. Yalnızca kadınların değil erkeklerin de oldukça sık tercih ettiği aksesuarlardan biri pırlanta su yolu bilekliklerdir.

Abartılı ve gösterişli aksesuarlardan uzak sade ve şık tasarımları tercih eden kadınların son yıllarda sıklıkla kullandıkları pırlanta su yolu bileklikleri birçok küçük pırlanta taşın sık sık yan yana dizilmesi ile ortaya çıkan oldukça zarif bir modeldir. Hem günlük kullanıma hem de özel anlarda kullanıma uygun tasarımlara sahip olan bu pırlanta bileklikleri her türlü bütçeye uyacak fiyatlarda kolaylıkla bulmak mümkündür

Klasik modellerin aksine geleceğe yönelik tercihlerde bulunmak isteyenlerin zevkine hitap eden özel tasarımların olduğu pırlanta su yolu bileklikler, değişik modellerde satışa sunulmaktadır. Pırlanta su yolu bileklik modellerini birbirinden ayıran özellikler bu bilekliklerin fiyatlarının da değişiklik göstermesine sebep olmaktadır. Ancak pırlanta su yolu bileklik fiyatı, her bütçeye hitap edecek şekilde fiyatlandırılmakta ve satışa sunulmaktadır.

Pırlanta su yolu bileklik fiyatları, üzerinde yer alan taş sayısına ve içerdiği nüanslara göre de farklılık göstermektedir.

Pırlanta Su Yolu Bilekliğin Anlamı Nedir?

Bir pırlanta su yolu bileklik, bir erkek ve kadın arasındaki sonsuz aşk çemberini ifade etmektedir. Aynı zamanda her zaman onun aklında olmak istediğini anlatmayı amaçlar. Bu sebepten dolayı, pırlanta su yolu bileklik modelleri, pırlanta sonsuzluk bilekliği, sonsuz aşk bilekliği gibi isimlerle de sıkça anılmaktadır.

Birbiri ardına dizilen taşlar, ışığın loş enerjisi buluşarak pırlanta su yolu bileklik modellerini oluşturmaktadır. Sonsuzluğu ve tekliği simgeleyen bu bileklik modelleri, ışıl ışıl görünüşüyle ilgi çekiyor. Işıltılı ama sade tasarımı ile dikkat çeken pırlanta su yolu bileklik modelleri sonsuzluğu ve tekliği simgelemektedir.

Günlük hayatta, özel davetlerde; her zaman ve her türlü mekanda kullanıma uygun olan pırlanta su yolu bileklik modelleri, narin, naif ve asil bir görünüm oluşturmaktadır.

Pırlanta Su Yolu Bileklik Modelleri Nelerdir?

Alışılmışın dışında özel tasarım olan pırlanta su yolu bileklikler içinde ince pırlanta su yolu bileklik modelleri de ince ve şık tasarımı ile birçok aksesuar ile kullanmak mümkündür. En önemli ve ayırt edici özelliği sade, gösterişten uzak ve zarif bir görünüme sahip olmasıdır. Pırlanta su yolu bileklik modelleri genel olarak sade ve ince tasarımlara sahiptir. Bazı pırlanta su yolu bileklik modelleri şunlardır:

  • Zincirli pırlanta su yolu bileklik modelleri 

  • Elmas su yolu bileklik modelleri

  • Altın su yolu bileklik modelleri

  • Otantik su yolu bileklik modelleri 

  • Baget pırlanta su yolu bileklik modelleri

  • Pırlanta su yolu bilezik modelleri 

  • Gold pırlanta su yolu bileklik modelleri

Pırlanta su yolu bileklik modelleri arasında genellikle sade ve zarif tasarım modeller bulunmaktadır. Pırlanta taşın tamamına dizilmesi ile değil yalnızca üst kısımda yer alması ile tasarlanmış olan pırlanta su yolu modelleri, farklı bir tarz oluşturup hem modern biz çizgiyi bünyesinde barındırmak hem de günlük kullanıma uygun olmaktadır. Diğer yandan pırlanta taşın şekline göre farklı isimler ile adlandırılan su yolu bileklik modelleri, birbirinden farklı renklerde özel olarak tasarlanmaktadır

Pırlanta su yolu bileklikleri birbirinden ayıran birtakım özellikler vardır ve bu özellikler pırlantalı ürünlerin fiyat durumunu da oldukça etkilemektedir. Başlıca özellikleri ise pırlanta su yolu bileklik alımında pırlanta taşın kesim biçimi ve taşın şekli olmaktadır. Pırlanta su yolu bileklik çeşitleri, büyüklü küçüklü farklı pırlantalarla birlikte, safir ve elmas gibi taşlarla da zenginleştirilmiş seçenekleri sizlere sunmaktadır. Diğer yandan son yıllarda duruşu ile oldukça tercih edilen beyaz altından oluşan su yolu bileklik modelleri de pırlanta taşları üzerinde bulundurmaktadır.

Pırlanta su yolu bileklikler dikkatli davranılmaması halinde pırlanta taşı çizilebilmekte ya da parlaklığını kaybetmeye başlamaktadır. Bu tarz sorunların önüne geçmek adına Pırlanta su yolu bilekliği özel muhafaza kutusunda bulundurmak gerekmektedir. Aynı zamanda ağır kimyasal içeren temizlik ürünleriyle temas ettirmemeye özen gösterilmesi önemli bir konudur. Dikkatli kullanım gerektiren bu gibi değerli taşları bakımına özen göstererek kullanımını sağlamak taşın ilk gün ki zarafetini uzun yıllar korumasına yardımcı olacaktır. 

Pırlanta Su Yolu Bileklikte Kaç Karat Pırlanta Kullanılmıştır?

Pırlanta su yolu bilekliklerinin en önemli farklarından biri sahip olduğu karat oranı olmaktadır. Bu gibi taşlarda yer alan karat oranı pırlanta taşın ağırlığını yansıttığı bilinmektedir. Karat oranı yükseldikçe o pırlanta taşın değeri de artış göstermektedir. Bileklik çeşitleri genellikle karat oranı düşük birden fazla pırlantadan oluşmaktadır. 2 karat pırlanta su yolu bileklik modelleri ise daha büyük taşlardan oluşmakta ve gösterişli tasarımı ile göz kamaştırmaktadır. Aynı zamanda 3 karat pırlanta su yolu bileklik modelleri de özel tasarımları ile oldukça dikkat çekici görüntü vermeye yardımcı olacaktır. Karat oranı dışında pırlanta takı seçerken de oldukça dikkatli olunmalıdır. Pırlanta su yolu bileklikte kullanılan taşın rengi ve berraklığı farklı derecelerle sunulmaktadır. Tüm dereceler ürün bilgilerinde ve ürün ile birlikte verilen sertifikada yer almaktadır.