Baget Küpe

Baget Pırlanta Küpe Fiyatları?

Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan baget pırlanta küpeler, her tarza hitap edebildiği gibi her bütçeye de hitap edebilmektedir. Tasarım konusunda farklı seçenekleri mevcut bulunduğu için her türlü kullanım alanı ve ihtiyaç için uygun bir model bulmak mümkündür. Baget pırlanta küpelerin fiyatları bazı etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. İlk olarak pırlantanın karatı fiyatlar konusunda oldukça belirleyici bir unsur olmaktadır. Karat değeri arttıkça küpeler daha da ağırlaşmakta ve buna bağlı olarak fiyatları da yükselmektedir. 1.55 karat baget pırlanta küpe ağırlık olarak ideal olanıdır ve fiyatı ile hemen hemen her kesime uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Bunun yanı sıra baget pırlanta küpeler normal küpelere göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Çünkü pırlantanın kare şekilde işlenmesiyle elde edilmesi dolayısıyla  daha fazla işçilik gerektirdiği bilinmektedir. Fakat görüntüsüne bakıldığı zaman oldukça şık ve kalitelidir. Baget kesim pırlanta küpe aynı zamanda hediye olarak daşünüldüğünde oldukça zarif ve anlamlıdır.

Baget Pırlanta Küpe Modelleri Nelerdir?

Kadınların vazgeçilmezi olan küpe ve pırlanta bir araya gelerek göz alıcı bir tasarım oluşturmaktadır. Bu sayede özel günlerde hayallerde yer eden stili oluşturmak çok daha kolay olur. Özel günlerde baget pırlanta küpelerle şık ve zarif bir görünüm yakalamak mümkündür. Bunun için oldukça farklı seçenekler ve modeller mevcut olmaktadır. Sade ve klasik bir tarz elde etmek için düz ve küçük modeller tercihler arasında yer alabilir. Eğer gösterişli bir küpe stili düşünülüyorsa daha fazla taşın kullanıldığı modeller alıcının dikkatini çekmektedir. Özgün ve yaratıcı tasarımlara sahip baget pırlanta küpeler farklı çeşit modeller barındırmaktadır. Genellikle gümüş renkli olan pırlanta baget kesim küpeler her kombine uyum sağlamaktadır. Ayrıca altın renkli materyaller kullanılarak üretilen altın baget küpeler de bulunmaktadır. Baget kesim pırlanta küpe çeşitleri arasında sallantılı veya düz modeller bulunmaktadır. Düz modeller arkadan küçük kelebek ile tutturulabilmektedir, sallantılı olanlar ise kolay bir şekilde klipslenerek sabitlenir. Kullanım rahatlığına göre seçim yapılması mümkün modeller bulunmaktadır.

Parıltılı ve şık bir tarz elde etmek isteyen kadınların severek kullandığı baget pırlanta küpeler özel günlerin vazgeçilmez bir mücevher parçasıdır. Pırlantanın kare şekilde kesimi ile elde edilmesinden dolayı daha zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Farklı karatlardaki baget küpe modelleri mevcuttur. Baget pırlanta küpeler altın ve gümüş renk seçeneklerine sahiptir, böylelikle her tarza ve zevke hitap etmektedir. Pırlanta baget küpe, yoğun parıltıya sahip olduğu için ışıltılı ve dikkat çekici özelliğine de sahiptir.

İşçiliğin ön plana çıktığı baget pırlanta küpeler, oldukça farklı modele ve tasarıma sahiptir. Taşlı ve gösterişli mücevher takmayı seven kişiler için ideal bir takıdır. Estetik görüntüsü ile pırlanta baget küpeler özel gün ve geceler için özellikle kadınların severek kullandığı seçenekler arasında yer aldığı bilinmektedir. Baget taşlı pı

Kuyum Ticareti Yetki Belge No: 3400030

© 2022 www.lorapirlanta.com.tr Tüm hakları saklıdır. All rights reserved.L’ora Pırlanta bir Favori markasıdır.’

Crealive